Výroba a služby

VÝROBA

Už samotné slovo výroba v nás vyvoláva emóciu niečoho výnimočného, niečoho čo nie je bežné, niečoho čo človek dokáže vytvoriť a vdýchnuť tomu dušu.

Spojením najnovších technológií, nášho skúseného a oborne vzdelaného personálu nám umožňuje napĺňať predstavy a fantázie našich klientov. Samotná výroba našej spoločnosti je dosť špecifická, ale nakoľko možnosti využitia našich produktov sú veľmi rozmanité a možu sa využívať tak v interiérovom ako aj exteriérovom prostredí je aj výroba v našej spoločnosti rozdelená do dvoch základných divízií.

  • Veľkoobchodná divízia výroby je orientovaná výlučne na spoločnosti, ktoré sa zaoberajú spracovaním a predajom kameňa, čiže kamenárstva. To znamená predaj doskoviny, rezanie, leštenie a tvarovanie. Pre ich potreby vieme vyrezávať a tvarovať aj veľmi zložité a atypické objekty.

  • Maloobchodná divízia výroby ja zameraná výlučne na interiérové a exteriérové stavebné prvky, ktoré sa vždy robia na mieru každého zákazníka. Na základe našej dlhoročnej spolupráce s architektami a odborníkmi zo stavebných spoločností vieme predstavy a návrhy riešenia našich zákazníkov usmerňovať.

    KOMPLEXNÁ REALIZÁCIA

    Spoločnosť Stoco s.r.o. vám v rámci poskytovania komplexných služieb zabezbečuje realizáciu zákaziek od projektu cez výber materiálov až po samontú montáž. Realizácijú našich projektov zabezpečujeme našími odbornými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti.